Domů VIENNA-TEC – průmyslový polytechnický veletrh v centru Evropy na vrcholu příprav

VIENNA-TEC – průmyslový polytechnický veletrh v centru Evropy na vrcholu příprav

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pondělí, 25. srpen 2008
vienna-tec_titlNejvětší průmyslový a odborný veletrh Rakouska – VIENNA-TEC – se uskuteční od 7. - 10. října 2008 v Messe Wien. VIENNA-TEC zahrnuje 6 mezinárodních, už dobře známých v České Republice, odborných veletrhů (AUTOMATION AUSTRIA, ENERGY-TEC, IE – INDUSTRIEELEKTRONIK, INTERTOOL, MESSTECHNIK a SCHWEISSEN/JOIN-EX).

V roce 2008 poprvé obsadí veškeré výstavní prostory vídeňského výstaviště.

vienna-tec

Návštěvníky veletrhu jistě potěší velmi jednoduchá a příjemná doprava na veletrh, a to zejména metrem - nová stanice linie U2 „Messe Prater“, ze které jste již za pár minut na vídeňském výstavišti. Pro odborné návštěvníky z České republiky je několik možností, jak se dopravit na VIENNA-TEC 2008, např. vlakem Supercity Pendolino z Prahy, Pardubic či Brna do Vídně, nebo autobusy, které připravuje oficiální zastoupení veletrhu - společnost Schwarz & Partner (nutná registrace předem, autobusy jedou z Brna, Prahy a jiných lokalit v ČR, počet míst je omezen), který připravuje ve spolupráci s pořadatelem veletrhu Reed Exhibitions Messe Wien nebo autem (možnost parkování je v přímé blízkosti od Messe Wien na různých parkovištích).

vienna-tec_1

V r. 2008 odborný veletrh VIENNA-TEC bude největší mezinárodní událostí pro průmysl v Rakousku. Návštěva tohoto veletrhu Vám nabízí možnost získat přehled o vývoji průmyslu u našich jižních sousedů a seznámit se s inovacemi, ale také je to příležitost pro navázání mezinárodních kontaktů s odbornými návštěvníky a delegacemi z různých zemí Evropy a ne pouze z Rakouska. Bohatý doprovodný program VIENNA-TECu se věnuje různým aktuálním tématům a součástí tohoto programu je speciální program pro země střední a východní Evropy, včetně České republiky a Slovenska.

vienna-tec_2

7. 10. 2008 v rámci VIENNA-TECu proběhne Den odborných návštěvníků z České republiky a Slovenska. Čeští a slovenští odborníci mají možnost po předchozí registraci získat VIP vstupenky na veletrh zdarma. Na tento den je také plánována tisková konference pro české a slovenské novináře a navíc se plánuje setkání se zástupci delegací z různých zemí východní Evropy. Pro účastníky z České republiky bude možné se zúčastnit autobusového zájezdu zdarma.
Den před tím - 6. 10. 2008 - v Praze proběhne speciální konference a kooperační business seminář pro obor průmyslu, investic a stavebnictví – Eurokontakt – Bělorusko, Ruská Federace, Ukrajina - Česká republika. Účast na konferenci plánuje delegace z Ukrajiny, včetně dobře známých průmyslových regionů Doněck, Dněpropetrovsk, Kremenčug, z Ruské federace pak delegace z Uralského regionu. Zahraniční účastníci konference jistě uvítají možnost seznámit se s inovacemi v oboru průmyslu, stavebnictví, ochrany životního prostředí a možnostmi financování exportu, importu, mezinárodních průmyslových projektů a spolupráci v oboru investic a rádi se seznámí osobně s potencionálními obchodními partnery z České republiky.

vienna-tec_4

Tato konference je především určena zástupcům českých firem a institucí, bankovních ústavů a investičních společností, které mají zájem o zahájení nebo posílení svých aktivit v Ruské federaci, Bělorusku a Ukrajině a jsou připraveni k aktivnímu jednání. Obchodní setkání budou probíhat spíše v neformální atmosféře. Účastníci se chtějí prezentovat a projednat možnosti spolupráce na konkrétních projektech.
Pro české účastníky konference je možná společná návštěva vídeňského veletrhu VIENNA-TEC spolu se zahraničními partnery dne 7. 10. 2008. Delegace z Běloruska, Ruské federace a Ukrajiny plánuje další jednání s potencionálními partnery z Rakouska a Slovenska na veletrhu VIENNA-TEC a také připravuje návštěvu Budapešti.

  • Firmy a instituce z České republiky mají možnost se zúčastnit veletrhu VIENNA-TEC jako samostatní vystavovatelé (pro české vystavovatele, kteří budou vystavovat v Evropské unii poprvé platí speciální slevy, více informací na www.vienna-tec.at)
  • Pro menší a střední české firmy, které se poprvé chtějí představit na rakouském průmyslovém trhu a nezískali pro prezentaci na veletrhu podporu ze státních nebo jiných zdrojů, nabízí Schwarz & Partner možnost prezentace na zkoušku v rámci společných stánků. Minimální plocha prezentace je 2 m2, maximální plocha 9 m2, podmínky po domluvě - záleží na profilu firmy a jejím zaměření

  • Katalogová prezentace vzorků produktů na společném stánku českých firem Schwarz & Partner (cena už od 3 000,- Kč bez DPH).

VIENNA-TEC osloví především automatizační a metodické techniky, elektrotechniky, designéry a vývojové projektanty elektroniky, techniky v energetice a životním prostředí, techniky finálních úprav, údržbáře a servisní techniky, techniky pro chlazení a klimatizaci, konstruktéry a kresliče, techniky pro plasty, strojní zámečníky, techniky pro měření a zkušebnictví, pracovníky výzkumu a vývoje, techniky pro povrchové úpravy, odborníky na pneumatiku a hydrauliku a pro výrobce oceli a lehkých kovů či techniky pro suroviny a metalurgii.
Pro veškeré další informace se zájemci o VIP pozvánky, autobusové zájezdy, účast na konferenci a prezentaci na veletrhu mohou kdykoliv obrátit na oficiální zastoupení VIENNA-TECu pro Českou republiku a Slovensko:
Schwarz & Partner, spol. s r. o.
Ing. Romana Svátková (možnosti prezentace na veletrhu, servis pro české a slovenské vystavovatele, katalogové a vzorkové prezentace)
Kancelář v Praze: Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Fax: +420 222 240 711, m. +420 604 243 010, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Lenka Kotllárová (VIP pozvánky pro české a slovenské firmy a jejich obchodní partnery ze zemí střední a východní Evropy, účast na autobusových zájezdech, individuální návštěva VIENNA-TECu, servis pro novináře z České republiky, Slovenska a Polska)
Kancelář v Českém Těšíně: Hlavní 23/26, 737 01 Český Těšín
Kancelář v Žilině: Na stanicu 16, Žilina, 010 09
Tel.: +420 558 711 741, m: +420 728 404 471, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.terminy.cz

 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky