Domů VIENNA-TEC – průmyslový polytechnický veletrh v centru Evropy na vrcholu příprav

VIENNA-TEC – průmyslový polytechnický veletrh v centru Evropy na vrcholu příprav

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pondělí, 25. srpen 2008
vienna-tec_titlNejvětší průmyslový a odborný veletrh Rakouska – VIENNA-TEC – se uskuteční od 7. - 10. října 2008 v Messe Wien. VIENNA-TEC zahrnuje 6 mezinárodních, už dobře známých v České Republice, odborných veletrhů (AUTOMATION AUSTRIA, ENERGY-TEC, IE – INDUSTRIEELEKTRONIK, INTERTOOL, MESSTECHNIK a SCHWEISSEN/JOIN-EX).

V roce 2008 poprvé obsadí veškeré výstavní prostory vídeňského výstaviště.

vienna-tec

Návštěvníky veletrhu jistě potěší velmi jednoduchá a příjemná doprava na veletrh, a to zejména metrem - nová stanice linie U2 „Messe Prater“, ze které jste již za pár minut na vídeňském výstavišti. Pro odborné návštěvníky z České republiky je několik možností, jak se dopravit na VIENNA-TEC 2008, např. vlakem Supercity Pendolino z Prahy, Pardubic či Brna do Vídně, nebo autobusy, které připravuje oficiální zastoupení veletrhu - společnost Schwarz & Partner (nutná registrace předem, autobusy jedou z Brna, Prahy a jiných lokalit v ČR, počet míst je omezen), který připravuje ve spolupráci s pořadatelem veletrhu Reed Exhibitions Messe Wien nebo autem (možnost parkování je v přímé blízkosti od Messe Wien na různých parkovištích).

vienna-tec_1

V r. 2008 odborný veletrh VIENNA-TEC bude největší mezinárodní událostí pro průmysl v Rakousku. Návštěva tohoto veletrhu Vám nabízí možnost získat přehled o vývoji průmyslu u našich jižních sousedů a seznámit se s inovacemi, ale také je to příležitost pro navázání mezinárodních kontaktů s odbornými návštěvníky a delegacemi z různých zemí Evropy a ne pouze z Rakouska. Bohatý doprovodný program VIENNA-TECu se věnuje různým aktuálním tématům a součástí tohoto programu je speciální program pro země střední a východní Evropy, včetně České republiky a Slovenska.

vienna-tec_2

7. 10. 2008 v rámci VIENNA-TECu proběhne Den odborných návštěvníků z České republiky a Slovenska. Čeští a slovenští odborníci mají možnost po předchozí registraci získat VIP vstupenky na veletrh zdarma. Na tento den je také plánována tisková konference pro české a slovenské novináře a navíc se plánuje setkání se zástupci delegací z různých zemí východní Evropy. Pro účastníky z České republiky bude možné se zúčastnit autobusového zájezdu zdarma.
Den před tím - 6. 10. 2008 - v Praze proběhne speciální konference a kooperační business seminář pro obor průmyslu, investic a stavebnictví – Eurokontakt – Bělorusko, Ruská Federace, Ukrajina - Česká republika. Účast na konferenci plánuje delegace z Ukrajiny, včetně dobře známých průmyslových regionů Doněck, Dněpropetrovsk, Kremenčug, z Ruské federace pak delegace z Uralského regionu. Zahraniční účastníci konference jistě uvítají možnost seznámit se s inovacemi v oboru průmyslu, stavebnictví, ochrany životního prostředí a možnostmi financování exportu, importu, mezinárodních průmyslových projektů a spolupráci v oboru investic a rádi se seznámí osobně s potencionálními obchodními partnery z České republiky.

vienna-tec_4

Tato konference je především určena zástupcům českých firem a institucí, bankovních ústavů a investičních společností, které mají zájem o zahájení nebo posílení svých aktivit v Ruské federaci, Bělorusku a Ukrajině a jsou připraveni k aktivnímu jednání. Obchodní setkání budou probíhat spíše v neformální atmosféře. Účastníci se chtějí prezentovat a projednat možnosti spolupráce na konkrétních projektech.
Pro české účastníky konference je možná společná návštěva vídeňského veletrhu VIENNA-TEC spolu se zahraničními partnery dne 7. 10. 2008. Delegace z Běloruska, Ruské federace a Ukrajiny plánuje další jednání s potencionálními partnery z Rakouska a Slovenska na veletrhu VIENNA-TEC a také připravuje návštěvu Budapešti.

  • Firmy a instituce z České republiky mají možnost se zúčastnit veletrhu VIENNA-TEC jako samostatní vystavovatelé (pro české vystavovatele, kteří budou vystavovat v Evropské unii poprvé platí speciální slevy, více informací na www.vienna-tec.at)
  • Pro menší a střední české firmy, které se poprvé chtějí představit na rakouském průmyslovém trhu a nezískali pro prezentaci na veletrhu podporu ze státních nebo jiných zdrojů, nabízí Schwarz & Partner možnost prezentace na zkoušku v rámci společných stánků. Minimální plocha prezentace je 2 m2, maximální plocha 9 m2, podmínky po domluvě - záleží na profilu firmy a jejím zaměření

  • Katalogová prezentace vzorků produktů na společném stánku českých firem Schwarz & Partner (cena už od 3 000,- Kč bez DPH).

VIENNA-TEC osloví především automatizační a metodické techniky, elektrotechniky, designéry a vývojové projektanty elektroniky, techniky v energetice a životním prostředí, techniky finálních úprav, údržbáře a servisní techniky, techniky pro chlazení a klimatizaci, konstruktéry a kresliče, techniky pro plasty, strojní zámečníky, techniky pro měření a zkušebnictví, pracovníky výzkumu a vývoje, techniky pro povrchové úpravy, odborníky na pneumatiku a hydrauliku a pro výrobce oceli a lehkých kovů či techniky pro suroviny a metalurgii.
Pro veškeré další informace se zájemci o VIP pozvánky, autobusové zájezdy, účast na konferenci a prezentaci na veletrhu mohou kdykoliv obrátit na oficiální zastoupení VIENNA-TECu pro Českou republiku a Slovensko:
Schwarz & Partner, spol. s r. o.
Ing. Romana Svátková (možnosti prezentace na veletrhu, servis pro české a slovenské vystavovatele, katalogové a vzorkové prezentace)
Kancelář v Praze: Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Fax: +420 222 240 711, m. +420 604 243 010, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Lenka Kotllárová (VIP pozvánky pro české a slovenské firmy a jejich obchodní partnery ze zemí střední a východní Evropy, účast na autobusových zájezdech, individuální návštěva VIENNA-TECu, servis pro novináře z České republiky, Slovenska a Polska)
Kancelář v Českém Těšíně: Hlavní 23/26, 737 01 Český Těšín
Kancelář v Žilině: Na stanicu 16, Žilina, 010 09
Tel.: +420 558 711 741, m: +420 728 404 471, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.terminy.cz

 

Přehled nových článků

Micronix
Findernet.com
NOARK electric
Famatel
konference
blue panther
Schrack
danfoss
dehn
Sick sensor intelligence

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky