Domů Držíme váš svět v chodu

Držíme váš svět v chodu

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 13. leden 2011

fluke_1_titlJednou z nejdůležitějších předností společnosti Fluke je stálá snaha odpovídat na požadavky svých zákazníků. Ode dne založení v roce 1948 byla zaměřena činnost společnosti na vývoj a zdokonalování měřicích a kontrolních přístrojů které dnes jsou neoddělitelnou součástí úspěšného rozvoje průmyslových podniků a služeb.

 

Digitální a analogové přístroje Fluke (multifunkční analyzátory, pyrometry, multimetry, proudové kleště, termokamery a další) jsou nenahraditelné při instalování elektrických a elektronických zařízení, údržbě vybavení budov, pro přesné měření a kontrolu kvality. Uživatelé výrobků Fluke jsou výrobní technici, provozní inženýři, metrologové, automechanici, IT odborníci - jedním slovem profesionálové, kterým měřicí technika Fluke pomáhá pracovat co nejlépe. Každým dnem firma Fluke inovuje a doplňuje svůj sortiment novými a dokonalými měřicími přístroji.

Mezi poslední novinky bezesporu patří špičková, cenově dostupná termokamera s vysokým rozlišením Fluke Ti32. Teplotní změny mohou ukazovat na problémy v mnoha běžných oborech a termokamera dovoluje rychle a jednoduše zkontrolovat povrchové teploty. Časté problémy lze zjistit ještě před tím, než budou provedena kontaktní měření. Společnost Fluke nabízí kompletní sortiment termokamer pro použití v průmyslové a stavební diagnostice, ve všech cenových kategoriích. Přístroj Ti32, určený pro špičkové profesionály, lze používat v mnoha situacích - od vyhledávání skutečných poruch po sledování potenciálních závad během běžného servisu a údržby. Robustní model Ti32, poskytující vysokou kvalitu obrazu, volitelné objektivy, baterie pro práci v terénu a intuitivní uživatelské rozhraní, je ideální pro úkoly vytížené techniky, kteří jsou neustále v pohybu.

Představte si, co všechno by se stihlo udělat, kdybyste mohli být na dvou místech současně?

fluke_1_1

Nový digitální multimetr Fluke 233 True-rms s odnímatelným displejem nabízí naprostou flexibilitu v neobvyklých situacích při měření. Odnímatelný displej lze umístit tak, aby na něj bylo dobře vidět, a multimetr tak, aby při měření vyhovoval - odpadá neustálý zápas s kabely a přístrojem při manipulaci v těžko přístupných místech. Nyní lze měřit i na těžko dostupných místech, kde jsou stroje a panely fyzicky odděleny od nadproudového spínače nebo odpínače, nebo se používají v prostorech, kam je uživateli přístup zakázán, například v čistých provozech nebo v nebezpečných zónách.

fluke_1_2

Nový vibrační tester Fluke 810 pomáhá k eliminaci neplánovaných odstávek výroby, prevenci opakujících se problémů a k stanovení priority oprav. Fluke 810 nabízí zcela nový přístup k vibračnímu testování. Unikátní diagnostická technika pomůže rychle odhalit mechanické problémy zařízení. Tento přístroj dává možnost být vždy o krok napřed před závadou. Jednoduše řečeno, umožňuje udržovat věci v neustálém chodu.

fluke_1_3

Velice rychlý a výkonný je Fluke ScopeMeter serie 190. Tento přenosný ruční přístroj je vhodný pro aplikace s vyššími požadavky, které běžně zvládají pouze stolní osciloskopy. S šířkou pásma až do 200 MHz, 25 G vzorků za sekundu a s pamětí o hloubce 27 000 bodů pro jeden vstup je vhodný pro techniky, kteří potřebují schopný a vysoce výkonný osciloskop v ručním a bateriovém provedení.

fluke_1_4

Plně barevný displej umožňuje snadnější identifikaci jednotlivých průběhů, zvláště když se zobrazuje velká amplituda nebo překrývající se křivky na displeji. Barevné popisky ke křivkám jsou zřetelně směrovány k jejich průběhům. Jasný a kontrastní displej je vynikající v různých světelných podmínkách. Pro pohodlnou práci jsou zaručeny 4 hodiny provozu z akumulátoru.

Podle firemní literatury Fluke. www.fluke.cz

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky