Domů Nový fotoaparát MHS-PM1 - Podělte se o ty nejlepší zážitky s kýmkoliv

Nový fotoaparát MHS-PM1 - Podělte se o ty nejlepší zážitky s kýmkoliv

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pátek, 18. září 2009

mhs_pm1_titlPřenosný digitální HD fotoaparát Snap od Sony je připravený na komunikaci s internetem. Nový fotoaparát MHS-PM1 umožňuje rychlé nahrání fotografií a videa na web.

 

 

 

  • Fotografie a video ve vysoké kvalitě (5megapixelové digitální fotografie a 1080p HD video ve formátu MP4)
  • Samostatná tlačítka „MOVE“ (video) a „STILL“ (foto) pro rychlý záznam
  • Bleskový a jednoduchý upload na web pomocí tlačítka sdílení (Sharemark) a vestavěné přenosné verze programu Picture Motion Browser (PMB) Portable
  • Unikátní objektiv výkyvný o 270 °, při otočení okamžitě fotoaparát zapne
  • Kompaktní rozměry - snadno se přenáší v tašce nebo v kapse
mhs_pm1_1

Stylový malý mobilní HD fotoaparát MHS-PM1 od Sony usnadňuje fotografování s rychlým ukládáním kvalitního videa přímo na internet. Fotoaparát zachycuje nejzajímavější události na HD video ve formátu (1440x1080/30p) a pomocí snímače CMOS vytváří kvalitní 5megapixelové statické snímky. Vestavěný program PMB Portable pro prohlížení a sdílení umožňuje rychlou kontrolu záznamu okamžitý upload obsahu prostřednictvím několika málo kliknutí v systému Windows i Mac OS*.

Tento kompaktní a lehký aparát se snadno vejde do dlaně a dá se vzít prakticky kamkoli. Objektiv otočný o 270 stupňů, 4x digitální zoom, při překlopení vidíte při natáčení videa nebo fotografování sami sebe.

mhs_pm1_2

Díky výběru ze čtyř scén – sport, krajina, málo světla, protisvětlo– dosáhnete v každé situaci toho nejlepšího možného záběru. K dispozici máte samostatná tlačítka pro natáčení videa a fotografování, takže nemusíte přepínat mezi režimy. Fotografie se ukládají přímo na paměťovou kartu Memory Stick PRO Duo™ (volitelné příslušenství).

mhs_pm1_3

Po pořízení snímků můžete nejlepší fotografie nebo videa označit pomocí tlačítka Sharemark a vybrat je pro nahrání na internet. Po připojení fotoaparátu k počítači (prostřednictvím dodaného USB kabelu) rychle přenese vestavěný program PMB Portable obsah na stránky pro sdílení videa a fotografií (software je kompatibilní s Windows i Mac OS*). Obsažena je podpora pro přímý upload do webových alb na stránkách Picasa™ a upload videa na stránky YouTube™ a Dailymotion™. Kromě toho můžete také jednoduchým přetažením kopírovat fotografie a videa ze své složky na počítači.

Přenosný digitální HD fotoaparát Snap PM1 bude k dostání na českém trhu během podzimu.

 
distrelec

Přehled nových článků

insio
testo
ABB
danfoss
brady

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky