Domů Dostupné řešení termálního zobrazování pro průmyslové a elektrické aplikace

Dostupné řešení termálního zobrazování pro průmyslové a elektrické aplikace

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pondělí, 04. květen 2009

fluke_termo_titlTermokamery řady TI25 a TI10 nabízejí ucelené a snadno použitelné řešení termálního zobrazování pro vyhledávání poruch a údržbu elektrických instalací. Jedinečná technologie IR-Fusion®  kombinuje prolínající se infračervené a optické (viditelné světlo) snímky buď na celé obrazovce, nebo v režimu obraz v obraze. Díky jedinečné metodě korekce obrazu dokážete přesně prolnout dva snímky nezávisle na tom, jak daleko se nacházíte od zobrazovaného objektu. Vidíte přímý vztah mezi teplotou a skutečnou situací, což zaručuje snadné a přesné odhalení oblasti potenciálního problému. Modely Ti25 a Ti10 jsou jediné termokamery obsahující tuto funkci, které jsou v tomto formátu a cenovém rozsahu v současnosti na trhu!

fluke_termo_1

Provoz ještě více zjednodušuje záznam a uložení hlasových komentářů u každého pořízeného snímku, takže si nemusíte dělat písemné poznámky (pouze model Ti25). Ovládání přístroje a navigace v menu, pouhými třemi tlačítky, je snadné a intuitivní.
Díky širokoúhlému barevnému LCD displeji, optimalizované teplotní citlivosti a rozsahu měření teploty od -20 °C do +350 °C (Ti25) nebo -20 °C do +250 °C (Ti10) je jejich použití vhodné pro průmyslové, elektrické a komerční aplikace. Měření provádíte z bezpečné vzdálenosti a přitom zaznamenáte i velmi malé teplotní rozdíly. Software Fluke SmartView™ (dodává se s termokamerou) nabízí funkce určené pro zobrazení, tvorbu poznámek, úpravu a analýzu infračervených snímků. Pomáhá dokonce vytvářet vlastní zprávy profesionálního vzhledu v několika jednoduchých krocích.

fluke_termo_2

Oba modely byly testovány na odolnost při pádu z výšky 2 m, takže vydrží i tvrdé nárazy běžné v průmyslovém prostředí. Jsou také odolné proti průniku vody a prachu krytím IP54 a mají kryt objektivu chránící termokameru, pokud s právě nepoužívá. Dodávají se s 2GB paměťovou kartou SD, která umožňuje uložení buď 3 000 základních infračervených snímků nebo 1 200 plně radiometrických snímků (s teplotními údaji a také s digitálním klasickým snímkem). V základní ceně (od 4115,--EUR) pro termokamery TI10  a termokamery TI 25 je vše potřebné co k měření a vyhodnocení termokamerou potřebujete (Termokamera, robustní kufřík, přenosná brašna, nastavitelný řemínek na ruku, dobíjecí akumulátor a AC adaptér / nabíječku baterií, software SmartView, paměťová karta, záruka 24 měsíců).

fluke_termo_3

Firma Ahlborn s.r.o. Praha ( jediný distributor kompletního sortimentu termokamer FLUKE v ČR) nabízí zdarma předvedení kamer FLUKE přímo u zákazníka, v základní ceně termokamery zdarma základní zaškolení obsluhy, a za příplatek nadstavbové 3 denní certifikované školení termo-dignostiků za účasti zahraničních i českých lektorů.

Kontakt:
www.termokamery.cz
Ahlborn měřicí a regulační technika spol. s r.o.
Dvorecká 359/4
147 00 Praha 4
261218907
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

fluke_termo_4fluke_termo_5fluke_termo_6

 
distrelec

Přehled nových článků

insio
testo
ABB
danfoss
brady Test

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky