Domů AMPER 2022 – budoucí technologie v květnu v Brně!

AMPER 2022 – budoucí technologie v květnu v Brně!

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 30. březen 2022

Amper2019 393Veletrh AMPER je největším B2B veletrhem v oblastech elektrotechniky, energetiky, elektroniky, automatizace a digitalizace, ICT, osvětlení a zabezpečení v ČR i na Slovensku. Pravidelně se jej účastní více než 550 vystavovatelů a navštíví jej až 40 tisíc odborníků i nadšenců. Po dvou letech pauzy se letos uskuteční ve výjimečné veletržní atmosféře, a to ve dnech 17. – 20. května 2022 na brněnském výstavišti.

NOVINKY VYSTAVOVATELŮ I PESTRÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

Nejen novinky největších lídrů v oboru, ale i diskuze na aktuální oborová témata jako jsou AUTOMATIZACE & DIGITALIZACE, ENERGETICKÁ UDRŽITELNOST, KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST a 5G SÍTĚ, IoT, E-MOBILITA.

V hale V si budou moci návštěvníci veletrhu zblízka prohlédnout avyzkoušet software ihardware pro automatizaci a digitální transformaci výrobních podniků a firem.

Amper2019 107Na otevřené, volně přístupné ploše vznikne jedinečný prostor – FÓRUM AUTOMATIZACE & DIGITALIZACE pro diskuse arozhovory svystavovateli na aktuální trendy v oblasti pokročilé automatizační, měřicí ikomunikační techniky nebo robotizace průmyslové výroby a logistiky.

V rámci programu AMPER SMART SAFE CITY a AMPER e-MOTION 2022 proběhne konference „Efektivní elektromobilita ve smart city“ a Kybernetická bezpečnost 2022. Odborný seminář ÚJV Řež představí strategii ČR v oblasti vodíkové mobility a také jeho využití v energetice. Přímo na veletrhu následně probíhá prezentace technologických novinek i koncepčních řešení v této oblasti.

Prostor pro diskuzi s širší veřejností vznikne také v hale P v rámci COMPUTER STAGE, kterou pořádá společnost Terinvest ve spolupráci s časopisem COMPUTER. Program nabídne návštěvníkům odborná vystoupení a panelové diskuze zabývající se nejnovějšími trendy v oborech informačních technologií a telekomunikací.


Amper2019 188
PREZENTACE NOVÝCH ZAČÍNAJÍCÍCH FIREM

Mezi doprovodné programy veletrhu AMPER 2022 patří i pátý ročník přehlídky AMPER STARTUP, jejímž hlavním cílem je podpořit začínající firmy a vytvořit jim vynikající podmínky k obchodní prezentaci. Na AMPER STARTUP se představí mladé firmy a jejich inovátorské projekty s cílem ukázat svůj byznys model a případně oslovit nové investory. Jsme rádi, že se stal veletrh AMPER ideálním místem pro úspěšný vstup těchto firem na trh.

SOUTĚŽ O NEJPŘÍNOSNĚJŠÍ EXPONÁT VELETRHU

Veletrh bude zahájen tradiční soutěží ZLATÝ AMPER 2022. Pro zúčastněné firmy se jedná o významné a prestižní ocenění ve smyslu uznání jejich schopnosti návrhu a výroby nového konkurenceschopného produktu za využití inovativní činnosti v oblasti výzkumu a vývoje.

Více informací získáte na www.amper.cz.

 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky