Domů Multifunkční testery instalací Fluke řady 1660 pomáhají chránit spotřebiče před náhodným poškozením

Multifunkční testery instalací Fluke řady 1660 pomáhají chránit spotřebiče před náhodným poškozením

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 31. květen 2016

Patentovaná předběžná zkouška izolace upozorní uživatele a zastaví měření, pokud je k testovanému systému připojen nějaký spotřebič

FlukeSpolečnost Fluke Corporation uvádí na trh nové testery instalací řady 1660, jediné testery instalací, které pomáhají předcházet poškození připojených spotřebičů. Nové přístroje řady 1660 nabízí uživatelům širší možnosti, protože umožňují rychlé a efektivní testování v souladu se všemi důležitými místními předpisy a současně nabízí ochranu spotřebičů, které mohly zůstat nedopatřením připojené k testovanému systému, nebo například snadné sdílení výsledků testování prostřednictvím smartphonu.

Přístroj Fluke 1664 FC je vybaven patentovanou funkcí předběžné zkoušky izolace Insulation PreTest™, která umožňuje zjistit, zda je k testovanému systému připojen nějaký spotřebič. Pokud tomu tak je, zastaví testování a zobrazí vizuální upozornění. Funkce předběžné zkoušky izolace pomáhá předcházet neúmyslným a nákladným škodám na periferních zařízeních.

Novinkou je u modelu 1664 FC také funkce automatického testu, která zajistí provedení 5 potřebných testů instalace v jedné sekvenci, včetně volitelného automatického měření proudových chráničů typu A, AC v souladu s místními předpisy týkajícími se instalací. Snižuje se tak počet ručních připojení a možnost vzniku chyb. Ve srovnání s předchozími modely Fluke dochází ke zkrácení doby testování až o 40 procent.

Bezdrátový model 1664 FC je součástí systému Fluke Connect – největšího eco-systému propojených bezdrátových měřicích přístrojů v oboru. Měření z testeru lze bezdrátově přenášet do aplikace Fluke Connect ve smartphonech nebo tabletech a automaticky odesílat do úložiště FlukeCloud™, čímž se eliminují chyby při přepisu naměřených dat. Technici mohou spolupracovat v reálném čase s dalšími kolegy pomocí videohovorů ShareLive™, a zvýšit tak produktivitu v terénu. Měření z přístroje 1664 FC lze zkombinovat s daty měření z více měřicích přístrojů připojených do systému Fluke Connect pro vytváření a odesílání komplexních protokolů e-mailem přímo z místa měření.

Nová řada 1660 je určena k ověřování izolačního odporu, impedance smyčky, odporu zemnicí přípojky, odporu vůči zemi, rychlosti vybavení proudových chráničů (RCD) v systémech TT a TN, sledu fází a testu impedance smyčky/sítě spolu s testy proudových chráničů v systémech IT. 

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

insio
testo
ABB
danfoss
brady Test

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky