Elektrotechnický magazínElektrotechnický magazín č. 1-2/2013 Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Zveřejněno: Neděle, 23. prosinec 2012

1-2_13

Milí čtenáři, Společně vstupujeme nejen do nového roku, ale i do dalšího ročníku Elektrotechnického magazínu Etm. Dvaadvacet let je za námi, nyní je před námi významný třiadvacátý ročník. Ano, uvědomujete si správně – nejde o žádné kulaté výroční, takže nejspíš je nutno položit otázku, čím může být tento ročník tak neobvyklý. Nebudu Vás déle napínat a v následujících řádcích prozradím, na co se, moji milí čtenáři, můžete těšit.

 
Vychází Elektrotechnický magazín 10/12 Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Administrator   
Zveřejněno: Neděle, 16. září 2012

mini_10

Milí čtenáři,

aniž bychom se nadáli, máme tu podzim se všemi jeho krásami, pest­robarevným listím na stromech a posledními dny babího léta, které nás zvou k tiché procházce v přírodě. V těchto chvílích, můžeme přidat na procházkách k zamyšlení i kou­sek pokory, tak jak jsem se to i já naučil od mého průvodce v posled­ních létech.

 
Vychází Elektrotechnický magazín 8-9/12 Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Zveřejněno: Pátek, 14. září 2012

mini_8-9

Milí čtenáři,

plníme svůj slib a předkládáme Vám druhé dvojčíslo časopisu, tentokráte již skoro s podzimním nádechem.Většina z Vás se jistě pomalu chystá do Brna, kde je připraven velký svátek MSV, kterého se zúčastní 1 900 vystavovatelů. Pokud přijedete do Brna, budete se mít jistě na co dívat.

 
Vychází Elektrotechnický magazín 5/12 Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Zveřejněno: Úterý, 10. červenec 2012

etm_2012_5_titl

Milí čtenáři, přeji Vám na začátku prázdnin, hodně odpočinku a nových sil do další práce. Omlouvám se Vám jménem vydavatele, že došlo opět ke zpoždění, a páté číslo časopisu dostáváte až nyní. Za to Vám mohu slíbit, že jsme svoje potíže vyřešili, a v brzké době dostanete hned číslo 6.

Ing. Pavel Hála
vydavatel a šéfredaktor časopisu Elektrotechnický magazín

 
Vychází Elektrotechnický magazín 6-7/12 Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Zveřejněno: Úterý, 10. červenec 2012

etm_2012_5_titl

Milí čtenáři, vítám Vás na stránkách prvního letního čísla časopisu, které vydáváme jako dvojčíslo 6–7, druhé letní dvojčíslo tentokrát 8–9 vyjde koncem měsíce srpna. O nic tedy nepřijdete, protože jsme se rozhodli poslední čísla časopisu koncem roku vydat samostatně. K tomuto opatření nás vedla snaha vytisknout časopis tak, abyste všechna čísla, na která jste byli zvyklí dostali do konce prázdnin a mohli si ve chvílích Vašeho odpočinku přečíst nové důležité horké novinky.

Ing. Pavel Hála
vydavatel a šéfredaktor časopisu Elektrotechnický magazín

 
Elektrotechnický magazín č. 4/2012 Tisk Email
Napsal uživatel redakce Etm   
Zveřejněno: Pondělí, 21. květen 2012

etm_2012_4_titl

Milí čtenáři, v úvodu nového vydání časopisu Elektrotechnický magazín bych se, rád omluvil za zpoždění s vydáním aktuálního čísla magazínu. Toto zpoždění bylo způsobeno rozsáhlými změnami ve vydavatelství magazínu. Jelikož je naší hlavní snahou stále zvyšovat kvalitu odborné úrovně magazínu, bylo načase přistoupit k zásadním krokům, které se nevyhnuly ani personál¬nímu obsazení našeho týmu, který je výrazně obměněn. V současné době je magazín vytvářen těmi nejkvalifikovanějšími odborníky, což můžete sami posoudit z nového vzhledu a rozsahu a obsahu rubrik. Věřím, že malé zpoždění s vydáním Elektrotechnického magazínu bude vykoupeno jeho kvalitnějším, čtivějším a lákavějším zpracováním. Vaše postřehy a připomínky k nové podobě časopisu, jakož i k jeho obsahovému a grafickému zpracování, jsou vítány.

Ing. Pavel Hála
vydavatel a šéfredaktor časopisu Elektrotechnický magazín

 
Elektrotechnický magazín č. 3/2012 Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel redakce Etm   
Zveřejněno: Pondělí, 19. březen 2012

etm_2012_3_titl

Vychází veletržní číslo Elektrotechnického magazínu. Hlavním tématem veletržního čísla je elektroinstalační technika s celkovým počtem 96 stran. V čísle jako již pravidelně naleznete přehledné rozdělení článků do rubrik, ve kterých naleznete mnoho zajímavého čtení. Pozornost věnujte nejrozšířenější rubrice zajímavosti pro projektanty a rubrice prvky a součástky.

 

 

 

 

 
Elektrotechnický magazín č. 2/2012 Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel redakce Etm   
Zveřejněno: Pátek, 02. březen 2012

etm_2012_2_titl

Tento týden vychází druhé číslo Elektrotechnického magazínu. V čísle jako již pravidelně naleznete přehledné rozdělení článků do rubrik, ve kterých naleznete mnoho zajímavého čtení. Pozornost věnujte nejrozšířenější rubrice z praxi pro praxi a rubrice technologie a inovace.

 

 

 

 

 

 


Stránka 1 z 2
distrelec
insio
testo
ABB
danfoss
brady Test

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky