Domů

Akční nabídka předplatného časopisu Pro projektanty a časopisu Pro automatizaci, měřící a regulační techniku.

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel redakce Etm   
Čtvrtek, 21. červenec 2011

proprojektanty_proautomatizaci_titl

Při předplacení obou časopisů Pro projektanty a Pro automatizaci získáte oba časopisy za cenu 350,- Kč. Časopisy jsou úzce zaměřeny na danou problematiku a budou Vám pravidelně přinášet spoustu novinek, zajímavostí a aktuálních trendů z oboru elektroprojektování a automatizace.

 

 

--- Objednat akční předplatné zde ---

Časopis Pro projektanty je zaměřen na oblast elektroprojektování, elektroinstalací, výrobků, legislativy, atd. Má být nepostradatelnou pomůckou všem elektroprojektantům, elektrotechnikům, podnikatelům a investorům v oborech elektro.

Jedná se o dvouměsíčník. V roce 2011 vyjde pouze 5x. Cena předplatného činí 245,- Kč. Podrobné informace o časopise naleznete na internetovém portálu www.proprojektanty.cz.

proprojektanty_1_2011

Časopis Pro automatizaci, měřící a regulační techniku je zaměřen na roboty, čidla elektrických a neelektrických veličin, zpracování signálu a dat.

Jedná se o dvouměsíčník. V roce 2011 vyjde pouze 4x. Cena předplatného činí 196,- Kč. Podrobné informace o časopise naleznete na internetovém portálu www.proautomatizaci.cz.

proautomatizaci_1_2011

 
distrelec
Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky