Etm.cz - elektrotechnika on-line

Neděle
13. 10. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Lenovo kombinuje v novém 11palcovém ThinkPad Edge to nejlepší z netbooků a ultrapřenosných notebooků

Lenovo kombinuje v novém 11palcovém ThinkPad Edge to nejlepší z netbooků a ultrapřenosných notebooků

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Notebook má také funkce určené k využití v business segmentu, jako je například standardně dodávaná citlivá webkamera pracující i za nízké hladiny osvětlení.

Skromný ve své hmotnosti a velikosti, ne však ve stylu a funkcích

Při velikosti 284 x 211 x 15,6 - 29,5 mm (v závislosti na velikosti baterie) váží tento tenký notebook méně než 1,5 kg, což je výhodné pro nošení v brašně či kufříku. 11,6palcový displej poskytuje uživateli dostatek prostoru pro práci na kancelářských dokumentech, prezentacích a dokonce i možnost připojení k televizoru a sledování filmů ve vysokém rozlišení přes video výstup HDMI. Moderně pojatá a proti polití odolná klávesnice umožňuje pohodlné psaní po celý den. Citlivá webkamera pracující i za nízké hladiny osvětlení umožňuje pořádat v rámci podnikání videokonference, nebo jednoduše zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli. 11palcový notebook ThinkPad Edge se dodává ve dvou barevných provedeních - lesklá půlnoční černá a lesklá žhavá červená.

Výkonný umělec

11palcový notebook ThinkPad Edge, který je k dispozici s ULV procesory Intel Core/Pentium nebo AMD Athlon Vision Pro, umožňuje práci s počítačem bez zbytečných prodlev. Díky až sedmihodinové výdrži při práci na baterie mohou uživatelé pracovat téměř celý den a být připojeni k bezdrátovým WiFi hot-spotům nebo pomocí volitelného adaptéru k sítím 3G nebo 4G/WiMAX. Počítače společnosti Lenovo přicházejí vybaveny širokým výběrem verzí operačního systému Windows 7 určených pro podnikání a jako jediné i certifikací Enhanced Experience pro Windows 7, která jim umožňuje nastartovat podstatně rychleji než identické konfigurace jiných, neoptimalizovaných počítačů. Pro uživatele používající jiný operační systém než Windows jsou tyto počítače dodávány bez operačního systému.

Extra výbava, jako jsou tři USB porty a čtečka paměťových karet 4 v 1, umožňuje snadno připojit a nabíjet různé příslušenství, jako jsou například externí pevné disky a digitální fotoaparáty. Uživatelé mohou notebook dále rozšířit pomocí volitelného napájecího USB rozbočovače Lenovo, který kombinuje 65wattový AC adaptér se čtyřmi USB porty a dovoluje současně nabíjet notebook i připojit a nabíjet jiná zařízení.

lenovo_1_1

 

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


-