Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
12. 12. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Trojice nových chytrých telefonů Samsung Wave 525, 533 a 575: připojení k sociálním sítím a aplikacím snadno a rychle

Trojice nových chytrých telefonů Samsung Wave 525, 533 a 575: připojení k sociálním sítím a aplikacím snadno a rychle

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Tři nové modely spojují vyspělou funkcionalitu a intuitivní ovládání s vlastnostmi, díky kterým mohou uživatelé zůstat neustále ve spojení. Řada Samsung Wave nabízí větší možnosti optimalizace a individuální úpravy vzhledu a ovládání. Její základní charakteristikou je snadný přístup ke špičkovému aplikačnímu ekosystému a funkcím sociálních sítí. Nové modely představují další fázi strategie společnosti Samsung přiblížit trh s chytrými telefony co největšímu počtu lidí.

samsung_3_1
Samsung Wave 525 a 575

Nové modely Samsung Wave 525, Samsung Wave 533 a Samsung Wave 575 se mohou pochlubit 3,2palcovým TFT LCD displejem WQVGA, 100MB interní pamětí a slotem pro externí microSD kartu (až do 16 GB). Samsung Wave 525 a Samsung Wave 575 mají elegantní, kompaktní tvar tenký pouhých 11,9 mm s možností výběru černé, bílé nebo růžové barvy - dokonalé pro milovníky minimalistického designu. Samsung Wave 525 využívá sítě EDGE, zatímco model Samsung Wave 575 podporuje 3G HSDPA. Samsung Wave 533, rovněž ve třech barevných variantách, se snadno používá díky klávesnici QWERTY. Řada Samsung Wave doplňuje schopnosti nové generace spolehlivými funkcemi a designem, který vyhoví každému životnímu stylu.

Všechny tři modely umožňují rychlý a snadný přístup k aplikacím jediným dotykem na základní obrazovku. Samsung Apps, integrovaný obchod s aplikacemi pro chytré telefony Samsung, nabízí kompaktní a snadno stáhnutelné aplikace pro sítě 2,5G a 3G. Uživatelé si mohou vybrat z bezpočtu druhů aplikací speciálně vyvinutých pro chytré telefony Samsung, jako jsou například hry, novinky, sociální sítě, utility a další.

samsung_3_2
Samsung Wave 533

Řada Samsung Wave je určena těm, kteří berou komunikaci přes sociální sítě skutečně vážně. Proto její modely obsahují integrované řešení zpracování zpráv - jeden výchozí bod pro veškerou komunikaci prostřednictvím SMS, elektronické pošty, SNS a Instant Messagingu. Navíc obsahují skvělá řešení médií, díky kterým budete mít zábavu v kapse i na cestách, včetně různých aplikací ze Samsung Apps. Řada Samsung Wave nabízí perfektní směs funkcí a zábavy a navíc skvělý způsob, jak se chytřeji zapojit do sociálních kontaktů.

Specifikace modelu Samsung Wave 525

samsung_3_3

Specifikace modelu Samsung Wave 533

samsung_3_4

Specifikace modelu Samsung Wave 575

samsung_3_5

 

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+