ELTECH 2020

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
22. 09. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Ostřejší obraz fotorámečkem S-Frame

Ostřejší obraz fotorámečkem S-Frame

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 01. prosinec 2010
sony_2_titlNenechávejte své nejkrásnější vzpomínky uvězněné ve fotoaparátu. Podělte se o ně s ostatními pomocí nejnovějších digitálních fotorámečků od Sony. Modely řady S-Frame převyšují konkurenci kombinací luxusního vzhledu a oslňující kvality obrazu. Nová řada pro rok 2010 zahrnuje šest typů od vlajkové lodi X85 s dech vyrážejícím obrazem až po funkcemi nabité modely E75 a E73, které jsou ideálními dárky.

Nejvyšší modely S-Frame X85 a X95 spojují dokonalou obrazovou kvalitu s obrovskou kapacitou paměti a inteligentními, snadno použitelnými funkcemi. Model X85 přináší elegantní design, který ozdobí každý interiér. Charakterizuje ho 20,3cm (8") WVGA LCD displej Clear Photo s poměrem stran 10:10 a technologieí TruBlack, zobrazující fotografie s tak vysokým kontrastem a bez nežádoucích reflexů, že s nimi žádné jiné fotorámečky nemohou soupeřit. Pro co největší obraz sáhněte pro modelu S-Frame X95, který těží z předností technologie TruBlack na WVGA displeji o úhlopříčce plných 22,9 cm (9").
• Technologie TruBlack zajišťující sytý kontrastní obraz s minimem odlesků (S-Frame X85/X95)
• 2GB paměť pro uložení až 4000 fotografií* (X85/X95)
• Široká nabídka režimů na promítání snímků, včetně zobrazení hodin a kalendáře
• Možnost změny vzhledu fotorámečku pomocí výměnných barevných krytů (E75, E73)
• Jednoduché funkce pro třídění velkého množství obrázků

sony_2_1

Jednoduše vložte dovnitř přístroje paměťovou kartu, nebo fotorámeček přes USB připojte k počítači přeneste do něj svět svých vzpomínek. Více než dostatečná 2GB kapacita interní paměti modelu S-Frame X85/95 poskytuje úložný prostor až pro 4000 snímků* v režimu Album. Fotorámečky nové řady „X" jsou navíc schopné zobrazit velké obrazové soubory o rozlišení až 48 megapixelů, takže se skvěle hodí pro prezentaci vysoce kvalitních snímků pořízených například digitální zrcadlovkou.

Inteligentní senzor u fotorámečků X85/95 (stejně jako u všech modelů S-Frame) automaticky otáčí snímky tak, aby byly vždy zobrazeny správně, ať je rámeček postavený na výšku, nebo na šířku.

Drobností navíc je u modelů X85/95 (a D85) svítící logo společnosti Sony, které automaticky zmizí, když rámeček postavíte do vertikální polohy (na výšku). Oba modely X jsou dále vybaveny funkcí automatického snížení jasu, která šetří elektrickou energii a zajišťuje příjemný obraz v tmavším prostředí.

Ať už si vyberete kterýkoli model z řady fotorámečků S-Frame, je práce i s velkým množstvím snímků příjemně jednoduchá. Přehledná funkce třídění fotografií umožňuje procházení záběrů podle událostí a datumu zhotovení, případně podle složek, orientace záběru nebo vašich poznámek. Můžete tak briskně najít konkrétní záběr.

Všechny nové modely jsou dodávány s dálkovým ovládačem pro ovládání prezentací a dalších funkcí odkudkoli z místnosti.

sony_2_2 sony_2_3

Základní modely E75 a E73 představují snadno přístupnou cestu do světa digitálních fotorámečků Sony S-Frame. Jsou vybaveny třemi výměnnými rámy pro snadné a rychlé individuální nastavení. Výběrem z černé/červené/hnědé případně béžové/mechové zelené/bílé tak svůj fotorámeček přizpůsobíte doslova jakémukoli interiéru.

 

Přehled nových článků

AMPER 2021
tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky