Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
5. 12. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nejtenčí a nejlehčí notebook v nabídce HP: HP ProBook 5320m

Nejtenčí a nejlehčí notebook v nabídce HP: HP ProBook 5320m

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

I když je HP ProBook 5320m zařazen do kategorie ultratenkých notebooků, dosahuje díky procesorům Intel® Turbo Boost a technologii Hyper-Threading vysokého výkonu.

Pohodlné připojení na Internet umožňuje zabudovaná technologie Wi-Fi CertifiedTM WLAN, technologie bezdrátového připojení Bluetooth® a ve vybraných konfiguracích i HP Mobile Broadband běžící na technologii Gobi. K monitoru notebook připojíte pomocí analogového portu VGA, či digitálního rozhraní DisplayPort. Z volitelného příslušenství je k dispozici i externí optická mechanika a dokovací stanice, oboje připojitelné jako Plug&Play pomocí USB.

HP Probook 5320m také využívá funkci HP QuickLook, která zobrazí do několika sekund e-maily v Microsoft Office Outlook, kalendář, poznámky, či kontakty, a není tak nutné čekat na start operačního systému. Podobně mohou uživatelé díky softwaru HP QuickWeb poslouchat hudbu, prohlížet web, seznam schůzek, posílat e-maily či chatovat během několika sekund po zapnutí počítače.

Notebook se také stará o co možná nejlepší ochranu dat, a to prostřednictvím průvodce zabezpečením v rámci nástrojů HP Protect Tools. Uživatel si může snadno nastavit rozsah požadovaného zabezpečení. Jedná se například o zaheslování BIOSu, jednoduché přihlášení nebo správce přístupových hesel k internetovým stránkám, aplikacím, či souborům. K pohodlnému přihlášení lze kromě tradičního hesla využít i technologie rozpoznání tváře nebo čtečky otisků prstů.

hp_1_1

Výrobek mimo jiné splňuje ekologickou normu ENERGY STAR® a certifikaci EPEAT® Silver Registered, což znamená, že neobsahuje bromované zpomalovače hoření (BFR, brominated flame retardants) a polyvinylchlorid (PVC). Minimální dopad na životní prostředí potvrzuje fakt, že 90 % hmotnosti notebooku je zhotoveno z recyklovatelných nebo obnovitelných materiálů.
HP ProBook 5320m využívá řadu Li-Pol baterií, které přispívají k tenkému designu. Navíc umí šetřit energií a díky tomu zvládne běžet v případě šestičlánkové baterie až 11 hodin.

hp_1_2

 

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+