banner zse

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
4. 06. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Samsung uvádí na trh interaktivní dotykovou tabuli s úhlopříčkou 65 palců

Samsung uvádí na trh interaktivní dotykovou tabuli s úhlopříčkou 65 palců

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pondělí, 22. listopad 2010

samsung_2_titlInteraktivní tabule Samsung 650TS je určena pro použití ve firmách a korporacích. Tento model, který je nejnovějším přírůstkem do produktové řady interaktivních tabulí značky Samsung, je vybaven dotykovým displejem a spojuje v sobě funkce klasické tabule s bohatými možnostmi počítače, čímž výrazně překonává své tradiční a funkčně omezené alternativy, jako jsou klasické tabule nebo flipcharty.

„Samsung 650TS je nejnovějším přírůstkem v řadě špičkových interaktivních tabulí značky Samsung určených pro použití ve firmách i ve školách," říká David Šedina, produktový manažer IT produktů společnosti Samsung. „Samsung 650TS nabízí díky svým stále pokročilejším funkcím možnost nebývalého zvýšení produktivity i kreativity v nejrůznějších prostředích. Bez ohledu na to, zda spolupracujete s kolegy, vedete podnikové školení nebo chcete zaujmout svou prezentací, vám interaktivní tabule Samsung 650TS pomůže posunout firemní zasedání do 21. století," dodává Šedina.

Lepší pracovní potenciál

Interaktivní tabule Samsung 650TS je flexibilní nástroj, který můžete v podnikovém prostředí použít při nejrůznějších příležitostech. Skutečnému rozvoji kreativity často brání setkání či zasedání vedené příliš formálně nebo chaoticky; při použití interaktivní tabule Samsung 650TS se však může tvůrčí přístup skutečně rozvíjet, protože tabule umožňuje snadno importovat digitální materiály, zaznamenávat nápady, se kterými jednotliví účastníci přijdou během brainstormingu, a přímo s jednotlivými myšlenkami dále pracovat.

Dotykový panel nabízí jasný a ostrý obraz, který se společně s podporou multimédií stane zárukou, že prezentace pro firemní zaměstnance i pro klienty mimo firmu posluchače skutečně zaujmou, budou působit profesionálně a dynamicky a samozřejmě budou také snadno srozumitelné.

Interaktivní obrazovka navíc umožňuje snadno importovat multimediální obsah a prezentace a dále s nimi pracovat. Díky tabuli Samsung 650TS tak bude čas strávený školením využit co nejefektivněji.

Dynamické zařízení pro moderní kancelář

65 palcový dotykový displej se vyznačuje velmi rychlou reakcí. Tabule nabízí celou řadu vstupů umožňujících připojení k počítači, videopřehrávači nebo k sítím, a umožňuje tak snadný přístup k obsahu i jeho sdílení. Vestavěné reproduktory umožňují přehrávání videa i zvukových souborů bez nutnosti připojovat externí ozvučení. Tabuli lze dodat také ve verzi s vestavěným počítačem.

Jasný obraz z každého úhlu

Interaktivní tabule Samsung 650TS je vybavena LCD panelem s vysokým rozlišením s pozorovacím úhlem dosahujícím šíře až neuvěřitelných 178 stupňů. Díky těmto vlastnostem si mohou dopřát křišťálově čistou kvalitou obrazu všichni účastníci zasedání bez ohledu na to, kde sedí. Díky použití méně odrazivého skla dochází také k omezení únavy očí a zobrazovaný obsah je čitelnější.

Tenký a elegantní design interaktivní tabule Samsung 650TS umožňuje snadnou instalaci a díky své tenkosti nezabírá příliš místa a přispívá k dotváření celkového profesionálního dojmu.

Interaktivní tabule Samsung 650TS s sebou přináší celou řadu jedinečných technologických vylepšení. Po instalaci programu Interactive Whiteboard Agent dodávaného společností Samsung lze zcela bezproblémově sdílet obsah mezi interaktivní tabulí a dalšími elektronickými zařízeními nacházejícími se ve stejné místnosti. K přenosu dokumentu z jedné obrazovky na druhou stačí jediné kliknutí. Nic víc není zapotřebí.

Další krok směrem k přenosné kanceláři

Funkce „My Content" umožňuje využívat výhod snadněji přenosného pracovního prostředí. Díky této funkci máte veškeré digitální informace neustále při sobě, aniž byste se museli nosit s laptopem. Stačí standardní karta s RFID čipem nebo zadání hesla a uživatelského jména a ke všem svým osobním datům získáte přístup prostřednictvím interaktivní tabule. Samozřejmě po skončení prezentace, či pokud chcete začít s čistou tabulí, můžete zobrazený obsah uložit a následně data smazat jednoduše prstem, perem nebo mazací houbičkou dodávanou spolu se zařízením.

Hlavní technické parametry Samsung 650TS

  • obrazovka o úhlopříčce 65 palců,
  • tenkost: 450 mm / nízká hmotnost: 70 kg,
  • rozlišení 1920x1080,
  • kontrast 5000:1,
  • pozorovací úhel 178?/178? (H/V),
  • doba odezvy 5,5 ms,
  • maximální spotřeba 450 W,
  • vstupy VGA (SOG), DVI, CVBS, HDMI,
  • podpora operačních systémů Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (v nejbližší době).
samsung_2_1
 

Přehled nových článků

tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300
brady 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
banner_eltech

zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky