ELTECH 2020

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
22. 09. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nová řada multimediálních navigačních systémů do automobilu

Nová řada multimediálních navigačních systémů do automobilu

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 03. listopad 2010

sony_1_titlSony představuje nové AV navigační systémy do automobilu s navigačním software TomTom. Elegantní čelní jednotky do palubní desky Xplod nabízejí dokonalou kombinaci prvotřídní audiovizuální zábavy a navigace nejvyšší kvality.

Dnes, kdy hustota dopravy je stále vyšší a množství času stále menší, je čím dál těžší si řízení automobilu skutečně vychutnat jako pohodový přesun z bodu A do bodu B. Společnost Sony proto spojila své přednosti a znalosti z oblasti AV technologií s know-how předního poskytovatele lokačních a navigačních řešení, společnosti TomTom, a představuje řadu navigačních AV systémů XplodTM, které vrací rozhodování zpět do rukou řidiče.

Nová řada multimediálních navigačních systémů do automobilu zahrnuje modely XNV-L77BT, 770BT, L66BT a 660BT. Stále běžnější součástí našeho každodenního života je spojení informací v reálném čase a multimediální zábavy (anglicky označované termínem „infotainment" z „information" + „entertainment") - a právě této potřebě lidí dojíždějících do práce a lidí na cestách vycházejí vstříc tyto nové produkty.
Každý systém se skládá z AV čelní jednotky Sony a modulu TomTom poskytujícího supermoderní navigační služby. Modely XNV-L77BT (se 7" širokoúhlým displejem) a XNV-L66BT (s 6,1" širokoúhlým displejem) plně využívají všech předností online služeb TomTom včetně technologií HD TrafficTM, Local Search prostřednictvím GoogleTM a Safety Alerts.

HD TrafficTM poskytuje řidičům nejpřesnější a nejaktuálnější dopravní informace, v reálném čase přímo na čelní jednotce na palubní desce. Přehled problémů na silnici a nejrůznějších zdržení se aktualizuje každé tři minuty a systém nabízí alternativní cesty, které se vyhýbají zácpám. Když řidič ví, co ho na cestě čeká, jede bezpečněji. Funkce bezpečnostních výstrah Safety Alerts řidiče předem informuje o rychlostních radarech (stacionárních i mobilních) i o nebezpečných úsecích.

sony_1_1

Další užitečnou funkcí je vyhledávání Local Search prostřednictvím GoogleTM. Představte si, že jste právě přijeli do nějakého města a potřebujete najít restauraci. Jednoduše zadáte vyhledávání přímo na dotykové obrazovce AV navigace pomocí Google Maps, největší databáze míst na světě. Navíc si můžete přímo ze stránky vyhledávání zatelefonovat a objednati si stůl. Vyhledání místních obchodů, zatelefonování do nich a nalezení cesty k nim už nemůže být jednodušší!

Všechny AV navigace jsou vybaveny nejpodrobnějšími a nejkvalitnějšími mapovými podklady TomTom. Pokrytí je velmi rozsáhlé - zahrnuje 45 zemí Evropy. Výpočet trasy je mnohem komplexnější než jenom prosté použití maximálních povolených rychlostí. Jedinečná technologie IQ RoutesTM s rozsáhlou historickou databází „skutečných" cest a jejich časů dokáže zohlednit i den a denní dobu vaší cesty včetně dopravních špiček, víkendů a dokonce i pomalých semaforů.

Mít na palubní desce k dispozici nejaktuálnější mapy je životně důležité. Díky technologii MapShareTM společnosti TomTom a její obrovské komunity uživatelů navigací můžete na počítači své mapy opravovat a využít i změn zadaných jinými řidiči pomocí bezplatného programu TomTom HOME.

sony_1_2

Dotyková obrazovka, jednoduché uspořádaní zobrazených prvků, užitečné funkce přímo na displeji, tlačítka: to vše pro uživatele zajišťuje velmi intuitivní ovládání. Moderní patentované technologie od Sony jako ZAPPINTM a SensMeTM usnadňují a zjednodušují výběr hudby a pomáhají vám najít skladbu přesně pro vaši náladu. Opravdu multimediální systém by se neobešel bez vynikající konektivity, a proto je k dispozici možnost připojení široké palety digitálních zařízení včetně přehrávačů WALKMAN®, iPod, iPhone a USB pamětí. Systémy mají navíc i integrovanou technologii BluetoothTM pro bezdrátové streamování hudby z mobilních telefonů a pro hands-free telefonování.

Nové AV navigační systémy do automobilu Xplod budou k dostání od listopadu 2010

 

 

Přehled nových článků

AMPER 2021
tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky