ELTECH 2020

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
21. 09. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nejchytřejší stereo záznamníky s dvojím využitím na trhu

Nejchytřejší stereo záznamníky s dvojím využitím na trhu

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pátek, 22. květen 2009

olympus_zaznam_titlŘadu populárních záznamníků Olympus WS zásadním způsobem rozšiřují tři nová, elegantní a stylová nahrávací zařízení. WS-450S, WS-550M a WS-560M jsou nové hlasové záznamníky s dvojím využitím podporující přehrávání WMA a režim stereo nahrávání pro špičkovou zvukovou kvalitu. Tyto záznamníky jsou perfektním řešením pro všechny, kteří si potřebují nahrávat poznámky, ale také pro milovníky hudby. WS-550M a WS-560M též disponují širokými možnostmi přehrávání MP3, WAV a dalších formátů. Uživatelům na cestách tato vysoce kvalitní zařízení nabídnou dlouhou výdrž baterie a praktickou novinku ulehčující život: vestavěný USB slot umožňující nabíjení baterií přímo ve WS-550M a WS-560M. Nové záznamníky se špičkovými parametry přichází na trh v řadě barevných provedení, v bílém pro WS-450S, stříbrném nebo modrém pro WS-550M a kovově šedém pro WS-560M – a budou již brzy v prodeji.

olympus_zaznam_1

Tyto špičkové modely Olympus WS s dvojím využitím jsou digitálním hlasovým záznamníkem a současně i výkonným hudebním přehrávačem v jediném přístroji, který uživateli umožní relaxovat, když si to přeje, i zachovat si dokonalý přehled, když to potřebuje. Všechny tři nové modely umožňují přehrát formát WMA, což je populární formát hudebních souborů. WS-550M a WS-560M dále podporují další formáty používané v hudebních přehrávačích, jako jsou MP3 a WAV. Oba modely podporují systém ochrany autorských práv Digital Rights Management (DRM), takže do nich lze nahrávat soubory WMA s přiloženou licencí a přehrávat i skladby s ochranou. S kapacitou paměti 1, 2, resp. 4GB nabízí WS-450S, WS-550M a WS-560M dostatečný paměťový prostor k uspokojení neustále rostoucích nároků na nahrávání hlasových poznámek, ukládání dat i vysoce kvalitních hudebních souborů. Nové produkty také nabízí nepřekonatelnou flexibilitu s možností volby ze šesti kvalit nahrávání, včetně režimu Stereo XQ pro stereofonní záznam ve špičkové kvalitě nebo režimu LP pro dlouhodobé nahrávání. Tyto různorodé možnosti nahrávání poznámek a přehrávání hudby jsou ideální pro dynamický, moderní životní styl, kdy se uživatel na cestách může podle potřeby přepínat mezi prací a zábavou. Kapacita paměti odpovídá podle modelu 272, 544 nebo dokonce více než 1000 hodinám nahrávek v režimu LP.

olympus_zaznam_2

Všechny tři přístroje mají hlasový filtr i funkci redukce šumu pro kvalitní nahrávání poznámek v jakékoliv situaci či prostředí. WS-550M a WS-560M zaručují špičkovou kvalitu, a disponují proto i pokročilými technologiemi pro potlačování ruchů, které dokáží odstranit nechtěné zvuky a ponechat pouze zřetelné, čisté nahrávky. Oba modely jsou dále vybavené funkcí zlepšení zvuku SRS WOW XT™ nabízející bohatý, panoramatický třírozměrný vjem. A stejně jako předchozí modely řady WS, mají i WS-450S, WS-550M a WS-560M integrované vysokorychlostní USB rozhraní. Pro zvýšení komfortu je nyní vestavěný USB slot vysouvací a umožňuje tak ještě snadnější manipulaci za všech situací.

olympus_zaznam_3

Tato nejnovější generace zařízení WS v sobě spojuje pokročilé funkce, špičkový design a intuitivnější uživatelské rozhraní. Navzdory ultra-kompaktním rozměrům pouhých 94,8 x 38 x 11 mm jsou všechny tři modely vybaveny velkým, podsvětleným LCD displejem zobrazujícím menu v pěti jazycích: angličtině, francouzštině, němčině, italštině a španělštině. K pohodlí při manipulaci dále přispívají ergonomická tlačítka s výstupky umožňujícími identifikaci hlavních ovládacích prvků hmatem.

Modely Olympus WS-450S a WS-550M jsou k dispozici od dubna 2009, WS-560M budou od června 2009.
 

Přehled nových článků

AMPER 2021
tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky