E-shop Elektrotechnici.cz

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Středa
16. 06. 2021
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Výkonné multikanálové PC rozhraní CAN-FD Ixxat pro testovací systémy v automobilové výrobě a aplikace v průmyslu

Výkonné multikanálové PC rozhraní CAN-FD Ixxat pro testovací systémy v automobilové výrobě a aplikace v průmyslu

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Neděle, 21. červen 2020

CAN IB640 PCIE Montage 2.jpg ico500Společnost HMS Networks rozšiřuje svou nabídku rozhraní pro PC značky Ixxat® o nové multikanálové rozhraní CAN-IB 640/PCIe s čtyřmi kanály, z nichž každý umožňuje připojení CAN-FD, CAN nebo LIN.
 Moderní systémy v automobilové výrobě a složité průmyslové aplikace často zahrnují několik paralelních sítí CAN a CAN-FD, které je třeba pro systémy testování, sledování nebo řízení k PC připojit současně. Přímou a pro uživatele cenově výhodnou integraci a propojení sítí umožňuje multikanálové rozhraní Ixxat® CAN-IB 640/PCIe od firmy HMS. Rozhraní CAN-IB 640/PCIe má čtyři kanály pro CAN-FD, CAN a LIN, takže většinu úloh lze realizovat pouze jedinou kartou. Je-li třeba rozsáhlejší konektivita, je možné využívat několik karet CAN-IB 640/PCIe paralelně – to je funkce, kterou podporují všechna rozhraní Ixxat pro CAN a která uživatelům umožňuje realizovat chytrá a rozšiřitelná síťová řešení.Zaostřeno na výkon a inteligenci

CAN-IB 640/PCIe je aktivní počítačové rozhraní s výkonným mikroprocesorovým modulem, které je schopné v reálném čase číst velké objemy dat, opatřovat je časovým razítkem a filtrovat je. Připojení k síti je fyzicky realizováno dvěma konektory D-Sub 9, které jsou pro ochranu karty rozhraní a připojeného PC galvanicky oddělené.

Flexibilní a univerzální připojení k uživatelským aplikacím v PC

Všechna rozhraní CAN značky Ixxat jsou dodávána s obsáhlým balíčkem ovladačů pro Windows a Linux, včetně SocketCAN. Ovladače umožňují snadný a rychlý vývoj zákaznicky specifických aplikací, protože všechny karty PCI Ixaat mohou mít rozhraní z aplikace vytvořené stejným způsobem. To umožňuje flexibilní a univerzální přepínání mezi různými typy PC rozhraní Ixxat, např. pro USB, PCIe, PCIe Mini a Ethernet, bez nutnosti pokaždé přizpůsobovat uživatelský aplikační software. Součástí dodávky je jednoduchý monitorovací nástroj pro Windows, ale HMS nabízí i množství dalších analytických a konfiguračních nástrojů pro různé úlohy a případy použití.

K dispozici jsou volitelně, kromě balíčků proprietárních ovladačů, také standardizovaná API, jako J2534-Passthru nebo D-PDU API, která zjednodušují připojení k nástrojům třetích stran využívajícím stejná standardizovaná API.

O novém rozhraní CAN-IB 640/PCIe a nabízených nástrojích se více dozvíte na www.ixxat.com/can-interfaces

 

Přehled nových článků

topdluhopisy.cz
tepla podlaha deti online seminar
cez banner 300x300

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky