Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
21. 03. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Společnost RS Components představuje nová zapuštěná tlačítka pro návrhy moderních ovládacích panelů

Společnost RS Components představuje nová zapuštěná tlačítka pro návrhy moderních ovládacích panelů

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

LONDÝN, VELKÁ BRITÁNIE,  Společnost RS Components (RS), obchodní značka společnosti Electrocomponents plc (LSE:ECM), která je celosvětovým distributorem elektronických součástek a elektrokomponentů, oznámila dostupnost více než 150 nových produktových řad tlačítek pro zapuštěnou montáž řady Harmony XB5F značky Schneider Electric. Nová plastová řada používá modernizovanou konstrukci bez kompromisů z hlediska výkonu a je navržena pro ovládací panely a určena pro výrobce panelů, výrobce strojů a techniky údržby.

 Společnost Schneider Electric se zaměřila na robustnost nové řady XB5F, která cílí na širokou škálu průmyslových aplikací, včetně použití v chemickém průmyslu, výrobě potravin a nápojů, obalovém průmyslu, automobilovém průmyslu a automatizaci budov. Tato řada byla speciálně navržena pro splnění výkonnostních požadavků strojů a elektrických ovládacích panelů používaných v náročných prostředích a je kompatibilní s mezinárodními standardy IEC a UL.

Společnost Schneider Electric kromě řady XB5F představila také novou řadu osvětlených bzučáků, které cílí na použití v poplašných systémech a byly navrženy pro montáž do ovládacích panelů se standardními 22mm výřezy. Nová řada bzučáků XB5K s krytím IP69 je k dispozici v osvětlených a neosvětlených verzích červené nebo žluté barvy. Tato zařízení pracují se širokou škálou napětí – 24 V nebo 120 V AC/DC či 230 V AC – a nabízejí funkci dvojitého zvukového nebo světelného poplachu, který může v závislosti na zapojení systému pracovat stále nebo přerušovaně.

Díky tomuto rozšíření řady Harmony společnosti Schneider Electric může společnost RS nabízet celosvětově nejkomplexnější portfolio průmyslových tlačítek, spínačů a kontrolních světel. Společnost RS nyní distribuuje všechny nové řady tlačítek Harmony pro ovládací panely.

 

Přehled nových článků

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky

Reklama

ebec