Etm.cz - elektrotechnika on-line

Neděle
26. 01. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Termokamera s detektorem úniku plynu Fluke Ti450 SF6 minimalizuje riziko poškození rozvodných zařízení v důsledku úniku plynu

Termokamera s detektorem úniku plynu Fluke Ti450 SF6 minimalizuje riziko poškození rozvodných zařízení v důsledku úniku plynu

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

S ručním přístrojem Ti450 SF6 je diagnostika problémů jednoduchá – stačí zamířit a stisknout spoušť, a platí to i pro obtížně přístupná nebo vysoko položená místa. Pomocí přístroje Ti450 SF6 mohou technici monitorovat úniky častěji, a je tak možné plánovat údržbu na příhodná období, kdy odpadají neplánované odstávky. Detektor úniku se dá následně používat k rychlému ověření kvality provedené opravy.

Infračervená kamera disponuje automatickým ostřením LaserSharp® umožňujícím okamžitě zaostřit na jeden cíl pomocí vestavěného laserového dálkoměru, který s vysokou přesností vypočítává a zobrazuje vzdálenost k určenému cíli. Automatické ostření LaserSharp dává technikům možnost při infračerveném měření a detekci plynu SF6 přesně zaměřit až 30 metrů vzdálený cíl bez ohledu na případnou komplikovanou dostupnost cíle. Zvyšuje se tak bezpečnost měření v oblastech s vysokým napětím a na potenciálně nebezpečných místech. Nabízí také technologii Fluke IR-Fusion®, která dokáže spojit digitální a infračervené obrazy do jednoho pro zřetelnější znázornění. Nastavením míry prolínání obou obrazů mohou technici snadno zjistit a pak naprosto přesně určit místo úniku plynu SF6.

Přístroj Ti450 SF6 je vybaven inteligentním teleobjektivem s dvojnásobným zoomem, stativovým závitem pro uchycení na libovolný standardní stativ, očnicí, kabelem, prohlížečem, bateriemi a nabíječkami, vše v ochranném kufříku. Na webových stránkách společnosti Fluke jsou také k dispozici nástroje pro zaškolení detekce plynu SF6 společně s instruktážním filmem s podrobnými pokyny.

Termokameru s detektorem plynu Fluke Ti450 SF6 můžete v České republice zakoupit u společnosti Blue Panther (www.blue-panther.cz), která je jediným Platinum Technical Distributorem produktů značky Fluke.

Další informace o detektoru úniku plynu Fluke Ti450 SF6 najdete na těchto stránkách: www.fluke.com/ti450sf6.

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 300x300
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+