Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
14. 11. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nejmenší projektor na světe je nyní dostupný na českém trhu

Nejmenší projektor na světe je nyní dostupný na českém trhu

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

MPro110 je ideální pro lidi, kteří často pracují na cestách. Díky němu už nepotřebujete k prezentaci a promítání tolik pomůcek, miniprojektor 3M můžete nosit v kapse, či tašce s notebookem. Novinka výrazně zvyšuje flexibilitu, přitom však promítá velký obraz, který lze snadno sdílet s ostatními. V závislosti na světelných podmínkách přenáší 3M MPro110 díky nejmodernější LED technice na stěnu ostrý obraz s úhlopříčkou až 1,5 metru.

„Jako jednička na trhu s mobilními projekčními technologiemi dobyla společnost 3M s projektorem MPro110 nový segment trhu. Lidé jsou stále mobilnější, a proto stoupá i potřeba mobilních aplikací kvalitních multimediálních přístrojů,“ říká Jan Mašek, který je ve společnosti 3M Česko zodpovědný za oblast projekce.

V prostředí s vhodnými světelnými podmínkami dokáže 3M MPro110 promítat fotografie, videa nebo prezentace pomocí technologie LED ve formátu od 6 do 50 palců i více, a to ve vynikající kvalitě. S hmotností příjemných 150 gramů a malými rozměry nepotřebuje MPro110 s energeticky úspornou LED technikou žádné chlazení, je tak úplně tichý. LED podsvícení miniprojektoru zaručuje dlouhou životnost a vysokou účinnost pro maximální výdrž baterií. Díky malému litio-iontovému akumulátoru (baterii) je projektor ještě mobilnější a hlavně nezávislý na zásuvkách. K provozu si ho připravíte za několik vteřin a stejně tak rychle zase zmizí v kapse. Na cestách lze využít místo vstupu pro video kvalitní přípojku VGA projektoru MPro110 pro laptop. MPro110 je díky možnosti rychlého zapnutí a vypnutí ideální pro improvizované nebo narychlo domluvené obchodní schůzky, stejně tak jako pro promítání fotografií přátelům, či oblíbeného filmu na cestách.
Projektor 3M MPro110 je na českém trhu k dostání od října 2008 v obchodní síti Apple, za přibližnou MOC cenu 8.600,- Kč včetně DPH.

 

Komentáře a dotazy 

 
#1 Plšek 2009-03-08 09:17 Projektor je úplně na nic - jsou to jen vyhozené peníze, které jsem mohl využít k nákupu kvalitnějšího projektoru, neboť abych mohl tento použít, tak jen v úplně zatemněné místnosti a do velikosti LCD panelu mého notebooku, takže projekotr už vlastně není potřeba. Reklama lže!!!! Citovat
 

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+