Etm.cz - elektrotechnika on-line

Sobota
18. 01. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nový NW-A35 Walkman® nabízí styl a poslech s vysokým rozlišením (Hi-Res Audio)

Nový NW-A35 Walkman® nabízí styl a poslech s vysokým rozlišením (Hi-Res Audio)

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Žádné kompromisy pokud jde o zvuk

Nový přehrávač Walkman NW-A35 nabízí úchvatný zvuk, ať už se vydáte kamkoli, v kombinaci s prémiovými audio technologiemi, které mimo jiné zahrnují také podporu DSD formátů a které zaručí všem vašim skladbám úchvatnou kvalitu. Dále je vybaven pěti kondenzátory s technologií POSCAP™, které posilují výkon napájení digitálního zesilovače S-Master HX™, jenž omezuje zkreslení a šum napříč širokou škálou frekvencí. Nový přehrávač je také vybaven dvěma hodinovými oscilátory, které zajišťují optimální demodulaci pro další zlepšení čistoty zvuku. Dále se tak vylepšuje dojem sterea, takže uslyšíte každý nádech, úder bubnu a každičký tón.

Neomezený prostor pro vaši hudební knihovnu

Přehrávač Walkman® NW-A35 vyniká jednoduchostí použití díky zdokonalenému dotykovému displeji s úhlopříčkou 3,1 palce a intuitivnímu uživatelskému rozhraní s tlačítky umístěnými po straně, které umožňují pohodlnější ovládání. Je k dostání v 16GB verzi s vestavěnou pamětí, kterou je možné rozšířit pomocí microSD karty tak, abyste si mohli uložit velké množství skladeb. Přehrávač NW-A35HN má stejné vlastnosti jako NW-A35, ale dodává se navíc v sadě se sluchátky do uší s vysokým rozlišením a rušením okolního šumu, která redukují okolní hluk.

Nový Walkman® NW-A35 bude v Evropě v prodeji od února 2017 v pěti barvách, které upoutají pozornost: zelenomodrá, rumělkově červená, uhlově černá, limetkově žlutá a bordorůžová.

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 300x300
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+