Etm.cz - elektrotechnika on-line

Středa
29. 01. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Sony odstartuje novou éru domácího promítání s projektorem pro domácí kino 4K HDR VPL-VZ1000ES s ultrakrátkou projekční vzdáleností

Sony odstartuje novou éru domácího promítání s projektorem pro domácí kino 4K HDR VPL-VZ1000ES s ultrakrátkou projekční vzdáleností

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Model VPL-VZ1000ES má přibližné rozměry 925 x 494 x 219mm a váží zhruba 35 kg. Díky tomu je dostatečně malý a lehký na to, aby mohl doplňovat skutečně téměř jakékoli vybavení interiéru. Je přibližně o 40 % menší než další projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností od Sony, model LSPX-W1S 4K, který je v současnosti na trhu. Bude mít také podstatně nižší doporučenou maloobchodní cenu. Přes svoji kompaktní velikost a nižší cenu disponuje model VPL-VZ1000ES barevným světelným výkonem 2500 lumenů, má tedy o 25 % silnější jas než projektor LSPX-W1S Life Space UX. Moderní panely SXRD™ vytvářejí v kombinaci s laserovým světelným zdrojem Z-Phosphor™ vysoký dynamický kontrast, zvýrazňují světlé a tmavé plochy obsahu promítaného v HDR kvalitě. Laserový světelný zdroj projektoru Z-Phosphor použitý u modelu VPL-VZ1000ES dosáhne maximálního jasu mnohem rychleji než konvenční projektorové lampy. Jas a realistické barvy také dlouho vydrží, a tím se minimalizují také potíže spojené s výměnou lampy.  

Rozbourejte stěny své představivosti

Unikátní design projektoru VPL-VZ1000ES otevírá celou plejádu nových možností použití. Je to ideální projektor pro promítání velkého obrazu v malých prostorách, stejně jako v místnostech s vysokým stropem. A protože se projektor obvykle umísťuje před diváky, ne za ně, nedochází k problémům se stíny nebo překážkami, jakými bývají světla nebo větráky visící ze stropu. Nyní můžete proměnit každou zeď na okno v reálné velikosti vedoucí do jiného světa. Pro moderní domy a byty s velkými okny a omezenou plochou stěn je k dispozici stahovací plátno, které je možné umístit před okno a potom si vychutnat skvělé promítání televizních pořadů, filmů nebo sportovních událostí. Když promítání skončí, vytáhnete plátno a znovu si můžete užívat výhled z okna.

 

Nový přelomový projektor od Sony dává spotřebitelům možnost promítat ve svém obývacím pokoji pomocí jednoduché elegantní instalace dostupné pro domácí použití na rozměr velkého plátna. Díky tomu se projektor VPL-VZ1000ES nepodobá ničemu, co mohli zákazníci doposud zažít při promítání z domácího kina nebo projektoru s ultrakrátkou projekční vzdáleností.

 

4K HDR projektor pro domácí kino VPL-VZ1000ES s ultrakrátkou projekční vzdáleností bude dostupný od dubna 2017. Společnost Sony ho bude vystavovat na veletrhu CES v Las Vegas ve dnech 5.-8. ledna 2017. 

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 300x300
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+