Etm.cz - elektrotechnika on-line

Neděle
26. 01. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nový klešťový multimetr Fluke pro techniky topných, ventilačních a klimatizačních systémů

Nový klešťový multimetr Fluke pro techniky topných, ventilačních a klimatizačních systémů

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Klešťové přístroje řady 902 FC jsou součástí systému Fluke Connect – největšího propojeného ekosystému s více než 40 bezdrátovými měřicími přístroji – což umožňuje odesílat data měření na smartphone nebo tablet pro pozdější detailní analýzu, nebo tato data nahrát do cloudu. Díky tomu mohou technici kombinovat data měření z více měřicích přístrojů připojených do systému Fluke Connect a vytvářet a odesílat protokoly přímo z pracoviště e-mailem, případně spolupracovat s dalšími kolegy v reálném čase pomocí videohovorů ShareLive™ nebo e-mailu, a zvýšit tak produktivitu v terénu.

Klešťový přístroj rovněž zmenšuje dobu, po kterou musí technici používat osobní ochranné vybavení při práci na rozvaděčích s vysokým napětím/proudem. Jednoduše se vypne rozvaděč, ověří se standardními bezpečnostními postupy, že není pod napětím, umístí se klešťový přístroj a synchronizuje s Android nebo Apple telefonem s aplikací Fluke Connect, zavřou se dvířka rozvaděče, zapne se a následně se odečítají údaje z bezpečné vzdálenosti bez nutnosti ochranného vybavení.

Další informace o klešťovém přístroji Fluke 902 FC True-rms HVAC naleznete na webové stránce: http://www.fluke.com/fluke/czcs/products/klesove-multimetry.htm

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 300x300
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+