Etm.cz - elektrotechnika on-line

Sobota
18. 01. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nová řešení distribuce napájení zlepšují flexibilitu Eaton v malých IT instalacích

Nová řešení distribuce napájení zlepšují flexibilitu Eaton v malých IT instalacích

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Nové jednotky ePDU poskytují inteligentní řešení distribuce napájení pro aplikace, kde nejsou racky dostatečně vysoké, aby bylo možno použít jednotky ePDU 0U. Jsou také zvláště vhodné pro použití v nástěnných rozvaděčích, kde není možný přístup zezadu. Všechny nové jednotky ePDU jsou vybaveny zásuvkovým zajištěním a jsou vhodné pro provoz při teplotě až 60 ºC, což umožňuje jejich použití v IT prostředích s vysokou teplotou provozu. Nyní jsou k dispozici základní (Basic) a měřené (Metered) modely, přičemž později v tomto roce budou představeny spínané (Switched) a řízené (Managed) modely a modely s měřenými výstupy (Metered Outlet).

Za účelem minimalizace síťových nákladů lze zřetězit až osm jednotek ePDU z jediného IP portu a jediné IP adresy. Jednotky se dále vyznačují schopností výměny řídicího modulu za provozu, což znamená, že moduly lze vyměňovat nebo aktualizovat bez přerušení napájení zátěže. Měřené verze nových jednotek ePDU nabízí přesnost ±1 %, což usnadňuje sledování spotřeby energie. Tato nová řada podporuje hromadnou konfiguraci a hromadný přechod na vyšší verzi, což zkracuje dobu nutnou na správu a zlepšuje celkovou efektivitu.

Společně se softwarem Eaton Intelligent Power Manager (IPM), který podporuje virtualizaci, lze nové jednotky ePDU snadno sledovat a řídit z virtualizační pracovní plochy. Při použití společně s volitelnými snímači, např. se sondou monitorování okolního prostředí (EMP - Environmental Monitoring Probe), jsou jednotky ePDU schopny aktivovat výstrahy související s prostředím jako např. nadměrnou teplotu nebo vlhkost, a dále iniciovat postupy předepsané pro obnovu po havárii včetně automatického přesunu virtuálních serverů na záložní místo nebo šetrného odstavení systému pro ochranu kritických zátěží.

Lze dodat i verze jednotek ePDU šité na míru pro splnění specifických požadavků zákazníka. Všechny jednotky ePDU jsou vyrobeny v regionu EMEA, což zaručuje rychlé dodávky a reakce na požadavky zákazníků.

Pokud se chcete dozvědět více o policových PDU společnosti Eaton, navštivte www.eaton.eu/epdu.

Chcete-li se dozvědět více o společnosti Eaton, navštivte www.eaton.cz. Pro všechny poslední novinky se připojte na Twitter přes (@Eaton_IT) nebo je naleznete na naší (Eaton EMEA) LinkedIn firemní stránce. 

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 300x300
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+