Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
12. 11. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Značka Honor podpoří finále Světového poháru Snowjam ve snowboardingu

Značka Honor podpoří finále Světového poháru Snowjam ve snowboardingu

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Vrchol snowboardové sezóny - Snowjam 2016

Do Špindlerova mlýna v Krkonoších se v období od 18.-20. 3. sjede snowboardová světová elita na nejdůležitější závod sezóny. Návštěvníci se mohou těšit nejen na souboj o vítězství
v závodě samotném, ale také o vítězství v celém seriálu Světového poháru. Honor se stal
generálním partnerem této významné sportovní události.
Mezi závodníky se objeví i Šárka Pančochová, vítězka Světového Poháru 2014.

 

„Audi Snowjam má své pevné místo v seriálu závodů Světového Poháru, v loňském roce jsme nasadili laťku opravdu vysoko a díky tomu opět můžeme uspořádat finále celého poháru. Letos bychom za podpory Svazu Lyžařů ČR a ve spolupráci se Skiareálem Špindlerův Mlýn a našimi partnery rádi uskutečnili závod, který potěší nejen závodníky, ale i diváky a všechny fanoušky snowboardingu,“ říká Martin Černík, organizátor závodu.

 

Honor_7_goldHonor bude součástí doprovodného programu

Jako generální partner závodů bude mít Honor na místě odpočinkovou zónu s prezentací svých nejlepších chytrých telefonů. Ve stánku se bude také soutěžit. Doprovodný program probíhá přímo v srdci skiareálu Špindlerův Mlýn – Sv. Petr, kde se u venkovního pódia a v krytém prostoru o ploše 1000 m2 budou návštěvníci bavit. Kulturní program, který je nedílnou součástí akce, zahrnuje dva večery plné koncertů a DJ setů ve stylu rocku, hip-hopu, reggae a taneční hudby.

 

Honor 7 ve zlaté barvě pro vítěze

Honor rovněž věnuje čtyřem vítězům v kategoriích Freestyle muž a žena a Best Trick muž a žena luxusní zlatou variantu své aktuální vlajkové lodi, smartphonu Honor 7.


Soutěž o vstupenky na páteční afterparty

Ještě před Snowjamem mohou fanoušci značky Honor získat vstupenky na oficiální páteční afterparty přímo ve Špindlerově mlýně. Stačí se vyfotit před virtuální fotostěnou, kterou Honor na svém FB kanále zveřejní a ukázat tak, jak by zájemci na Snowjamu vypadali. 

 

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+