Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
27. 01. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Eaton získal dvě vítězství v anketě Produkt roku 2013

Eaton získal dvě vítězství v anketě Produkt roku 2013

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Slavnostní ceremoniál tradiční ankety Produkt roku proběhl 20. 3. 2014 v rámci doprovodného programu veletrhu Ampér 2014 v sále A konferenčního centra brněnského Výstaviště, kde byli vyhlášeni vítězové 21 kategorií z celkem 138 přihlášených produktů.

Podmínky pro přihlášení produktů

O přízeň čtenářů v anketě Produkt roku 2013 se mohly ucházet produkty splňující tři základní kritéria: vysokou míru inovace pro daný kalendářní rok, užitečnost produktu a vliv produktu na průmyslový trh. Za časopis Control Engineering Česko bylo přihlášeno 84 soutěžních produktů v 10 soutěžních kategoriích. V rámci časopisu Řízení a údržba průmyslového podniku se o vítězství ucházelo 54 přihlášených produktů v 11 soutěžních kategoriích.

Vítězství v kategorii Automatizace budov

Historicky první vítězství v kategorii Automatizace budov, která byla vyhlašována nově, si odnesl Eaton Elektrotechnika s. r. o. za produkt RF Smart Manager xComfort pro ovládání domácnosti pomocí smarphonu či tabletu. RF Smart Manager xComfort

Vítězství v kategorii Elektronika a ElektrotechnikaFoto_Inteligentn_pipojen_ovldacch_a_signalizanch_pstroj

Druhé prvenství si společnost Eaton Elektrotechnika odnesla v kategorii Elektronika a Elektrotechnika za produkt Inteligentní připojení ovládacích a signalizačních přístrojů.

Produkt roku vydavatelství Trade Media International

Anketa se etablovala na domácím (a slovenském) trhu a již několik let je důležitým ukazatelem průmyslové produkce v České a Slovenské republice. Stala se rovněž nedílnou součástí bilancování předešlého kalendářního roku: čtenáři obou časopisů mají unikátní příležitost stát se nekompromisními soudci přihlášených produktů, podílet se na ocenění těch nejlepších a svým hlasováním tak napomoci dalšímu „životu“ soutěžních produktů.


Pro další informace o produktech společnosti Eaton navštivte www.eaton.cz nebo www.eatonelektrotechnika.cz .

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 300x300
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+