Etm.cz - elektrotechnika on-line

Středa
26. 02. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Kontakty

Nové komponenty společnosti Siemens pro elektrické rozvody

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Do elektroměrové skříně Alpha 400-ZS mohou uživatelé instalovat jak nový elektronický, tak i tradiční indukční elektroměr. Elektroměrovou desku lze k použití přístroje určité generace přizpůsobit pouhou výměnou upevňovacích prvků. Díky použitému zásuvnému připojení lze elektroměr v případě poruchy za provozu snadno a rychle vyjmout i znovu vložit, aniž je nutné vypínat napájený systém (tzv. hot swap). Elektroměrové skříně řady Alpha 400-ZS se dodávají v provedení o celkové výšce 900 nebo 1050 mm a v pěti různých šířkách.

Nástěnnou rozvodnici Alpha Box lze použít v elektrických rozvodech se jmenovitým napětím až 690 V. Rozvodnice je vhodná pro interiéry obytných i komerčních budov a lze ji použít i v místech se zvýšenou vlhkostí, protože má nerezovou povrchovou úpravu a stupeň krytí IP55. Uzavřená rozvodnice je odolná proti přepětí na úrovni kategorie II/III (podle DIN VDE 0110) a proti znečištění (také na úrovni II/III). Rozvodnici Alpha Box je možné použít např. v systémech pro napájení pohonů garážových vrat, k umístění ovládacích jednotek (např. oken či saun) a pro nejrůznější účely v malých provozovnách.

Software Alpha Select verze 5.0 slouží jako návrhový a konfigurační nástroj pro projektanty elektrických rozvodů, výrobce řídicích rozváděčů a velkoobchodníky. Program uživateli umožňuje kompletně dimenzovat a vyprojektovat velké i malé rozvodnice, vybrat vhodnou elektroměrnou skříň řady Alpha 400-ZS, s použitím virtuálního modelu vystrojit skříň přístroji a sestavit rozpočet montážních prací.

 
amper 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
banner_eltech

zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky