Etm.cz - elektrotechnika on-line

Středa
26. 02. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo

Předplatné časopisu ETM a dalších na rok 2013

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 
Pondělí, 03. prosinec 2012

Psal jsem Vám několikrát, a většina z Vás je těch, kteří pochopili, že vybudovat silné elektrotechnické vydavatelství stojí velké úsilí všech, nejen vydavatele, ale všech, počínaje dopisovateli, redakční radou, týmem kmenových spolupracovníků, DTP studia i tiskárnami a samozřejmě , že našimi inzerenty, který,obzvlášť děkuji, a  bez nichž bychom časopisy vydávali jen obtížně. Psal jsem Vám o organizačních změnách, v mém vydavatelství, kdy jsem museli ne jednou ale několikrát řešit personální změny v redakci, a časopisy vydávat za pochodu. Proto ještě ty poslední výtisky dostanete  teď jako opravdový Vánoční dárek. Můžete mi věřit, stejně jako doposud, celých dvacet dva roků, co jste se mnou, Vy ti první, ale také Vy, kteří naše časopisy odebíráte letos poprvé, že udělám vše, abych dodržel své slovo a  časopisy jste dostaly, všechny, které jste si letos objednali.
 

-- OBJEDNEJTE SI PŘEDPLATNÉ ZDE --

--TEMATICKÝ PLÁN NA ROK 2013 ZDE --

Přeji si Vám velmi poděkovat, za Vaši přízeň, která se projevuje mim o jiné také tím, že se návštěvnost na všech našich portálech a u projektantů ještě zvýšila na úroveň přelomu měsíce března a dubna t.r., kdy jsem musel čelit v mojí firmě nejrozsáhlejším personálním změnám, za celou dobu mojí vydavatelské činnosti, kdy naráz opustili moji firmu hned čtyři pracovníci. 


Tuto situaci dosud ještě stále řešíme soudně, ale nemá žádný vliv na připravovaná vydání odborných časopisů v příštím roce. Musel jsem se rozhodnout a to dost vážně , zda ponecháme všechny časopisy, na které jste si zvykli, a nebo provedeme určité sloučení.

Rozhodnutí bylo pro mne těžké, ale nakonec jsem se rozhodl, proto, co platí i v běžném životě – vyzkoušené  a osvědčené věci neměň.

Proto dostanete  v příštím roce, pokud si je objednáte a provedete včas úhradu předplatného, všechny časopisy, které znáte a navíc jako vždy překvapení od vydavatele, jeden úplně nový časopis. Radost z něj budou mít především čtenáři, kteří pracují převážně ve zdravotnictví. Tento časopis vyjde letos řádně dvakrát a dále k veletrhu AMPER a ELOSYS 


-- OBJEDNEJTE SI PŘEDPLATNÉ ZDE --
 

Tak tolik na úvod, přeji Vám štastnou volbu a prosím o vyplnění přihlášky k předplatnému neprodlenně, abychom Vám stačili vystavit zálohovou fakturu a vy ji stačili uhradit ještě v letošním roce. 

Ing. Pavel Hála
vydavatel odborných časopisů
provozovatel elektronických portálů

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
mob. 602 770 902

 
amper 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
banner_eltech

zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky