Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pátek
15. 11. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů

19. ročník mezinárodního veletrhu PRAGOALARM / PRAGOSEC - aktualizace

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel INCHEBA PRAHA spol. s r.o.   
Pondělí, 05 Září 2011 07:00

incheba_1_1

Nový koncept vychází z tradiční podoby a charakteristiky, navíc se však tentokrát zásadně rozšiřuje zaměření veletrhu především na obor STAVEBNICTVÍ, jelikož všechny druhy staveb jsou největším odbytištěm zabezpečovací techniky, řídících systémů, prostředků požární ochrany apod.

Cílem je připravit atraktivní veletrh včetně doprovodného programu, který osloví novou, širší a perspektivnější skupinu návštěvníků: investory, developery, projektanty, stavební inženýry, architekty, stavební firmy, veřejnou a státní správu, všechny, kteří se podílejí na investování, projektování a realizaci staveb.

Do příprav veletrhu se aktivně zapojili dosavadní odborní a mediální partneři, nicméně doprovodný program již vzniká také ve spolupráci s významnými oborovými organizacemi, jejichž cílem je zvýšit povědomí o zabezpečení mezi svými členy a zajistit bezpečnostnímu oboru pevnou pozici již při projektování budov a staveb. Zajímavé workshopy, přednášky či jinou formu doprovodného programu připravujeme ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Český svazem stavebních inženýrů, Českou komorou inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Radou nevládních organizací ve výstavbě – SIA, Českou komorou architektů a Nadací pro rozvoj architektury a stavitelství – ABF. Osobní pozvání na veletrh a jeho doprovodný program dostanou všichni členové zmíněných institucí.

Druhá část doprovodných akcí bude zaměřena na oslovení bezpečnostních manažerů a top managerů, jimž pod společným mottem „Bezpečnost vám ušetří" nabídne efektivní cestu k úsporám ve firmách a na úřadech. V tematickém bloku přednášek, jejichž cílem je přesvědčit o ekonomické výhodnosti investic do bezpečnostních systémů a technologií, se zapojí i sami vystavovatelé.

Další zajímavou novinkou pro vystavovatele je možnost využít dlouhodobější cílené propagace nejen před veletrhem, ale i po veletrhu. Stačí zapojit se do některého z nových projektů!

Více informací bude k dispozici na: www.pragoalarm.cz

 
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+